Kurumsal

Şirketimiz hakkında bilmeniz gereken her şey

BİZ KİMİZ?

GÖRSENTAM Tarım Teknolojileri 2020 yılında TÜBİTAK 1512 Teknogirişim Sermayesi Desteği ile kurulmuştur. Tarımsal işletmeler ve çiftçiler için uzaktan algılama ve yapay zeka tabanlı çözümler geliştirmektedir. Feromon kameralı tarımsal erken uyarı sistemi adlı patentli bir ürüne sahiptir.

MİSYONUMUZ

Tarım teknolojilerinde en ileri teknolojiyi zirai teknik bilgi ile bütünleştirip yenilikçi ürünler üretmek, tüm kitlelerin ulaşabileceği seviyeye getirerek fayda sağlamak ve bunları yaparken kaliteden ödün vermeden gerçekleştirerek kullanıcı memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktır.

VİZYONUMUZ

Türk çiftçisinin teknolojik farkındalık ve bilinirliğini arttırarak ülkemiz tarımını dünya standartlarının üzerine çıkarmak, tarım teknolojilerinde ithalatların önünü keserek, ihraç eden bir ülke profili oluşturmak ve sürdürebilir tarım için yeni teknolojiler geliştirerek dünya çapında öncü bir firma olmaktır.

"Tarımda dijitalleşme, yapay zekâ ve veriye dayalı iş modelleri ile tarımsal bilgi sistemleri geliştirilmeli ve tüm kesimlerin kullanımına açılmalıdır."
11. Kalkınma Planı

Takım

Ziraat Yüksek Mühendisi Mert DEMİREL

MERT DEMİREL

Ziraat Yüksek Mühendisi
Elk-Elektronik Mühendisi Baki Doğan AKAR

BAKİ DOĞAN AKAR

Elektrik-Elektronik Mühendisi
Mobil Develepor Alper Cem NEDİRLİ

ALPER CEM NEDİRLİ

Mobil Developer

Üretici Yorumları

Her gün gidip tarlaları gezip hastalık ve zararlı gelmiş mi kontrol etmek zorunda olduğum bir çok araziyi artık uzaktan takip edebiliyorum

Hakkı Sönmez Bandırma, BALIKESİR

Artık her sene farklı ilaçlama ve gübreleme programları denemekten çok para kaybetmiştik. Zamanında ve ilaç gübre önerisi ile önceden hazırlığımı yapmış bir şekilde sezonu geçiriyorum.

Mustafa Demirel Ödemiş, İZMİR

Yıllardır zeytin güvesi yüzünden büyük kayıp yaşıyormuşuz, GÖRSENTAM sayesinde zamanında ilaçlamayla 17 kilo verimimi ilk yıl 30 kiloya çıkarttım

İrfan Tosun Mudanya, BURSA

Kurumsal Referanslarımız